01.12. 2019

Sazka olympijský víceboj - republikové finále

Na jubilejním desátém republikovém finále OVOV se v Brně sešlo přes 600 účastníků

Talentovaní žáci měli během dvou dnů jedinečnou šanci poměřit své výkony v deseti disciplínách se závodníky z celé České republiky. Naše ZŠ Gutha – Jarkovského v Kostelci nad Orlicí měla v tomto finále zastoupení poprvé, Ivetě Miculyčové se povedlo zvítězit v krajském kole v Hradci Králové a byla tedy přímou postupující do finále. První den nás překvapilo, že v této kategorii soutěží více než sto dívek. Iveta se do soutěže pustila s maximálním nasazením a hned v první disciplíně si skokem do dálky dlouhým 507cm vytvořila nový osobní rekord. Později přidala ještě dalších pět rekordů, což stačilo na celkové 13. místo, je to rozhodně velký úspěch v konkurenci dívek z reprezentačních oddílů a sportovních škol, navíc opět byla nejlepší závodnicí královéhradeckého kraje.

Ivetě patří velký dík a obrovské uznání, že zvládla fyzicky i psychicky velmi náročný závod na výbornou.

Hledáme nejlepšího mladého chemika

Mezikrajské kolo vědomostní soutěže

Kdo je na světě nejkrásnější?

kdo je na světě nejkrásnější?

ŠD - O zlatý štětec