30.04. 2020

ŠD - O zlatý štětec

Děti ze školní družiny se zúčastnily výtvarné soutěže „O zlatý štětec 2020,“ kterou pořádal DDM v Kostelci nad Orlicí. Téma soutěže bylo – pohádky Boženy Němcové.
Pavla Pešková se umístila na krásném druhém místě a třetí místo obsadila Adélka Čechová. Ceny si děvčata převzala individuálně v DDM. Všem dětem patří velký dík za účast a výherkyním samozřejmě velká gratulace.
Epidemiologická opatření neumožnila veřejnosti prohlédnout si vernisáž výstavy, ale věřte, že všechna výtvarná díla byla velice zdařilá.

Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…