Na základě rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva zdravotnictví se základní škola a její provoz řídí metodickými pokyny MŠMT, které jsou platné od 1. září 2021.
(V souladu s doporučením odborné lékařské společnosti je za normální tělesnou teplotu obecně považována hodnota do 37°C.)
V Kostelci nad Orlicí dne 31. 8. 2021
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…