Tento týden si některá děvčata vyzkoušela tělocvik trochu jinak. Pod vedením naší bývalé žákyně Simči Hanouskové si dívky zažily 45 minut intenzivního pohybu na pěknou hudbu, samozřejmě zakončeného řádným protažením, aby svaly další den nebolely. Byla pro mě radost sledovat s jakou energií, profesionalitou a stálým úsměvem vede Simča jen o něco mladší děvčata. A příjemný pohled byl i na naše žačky, všechny se snažily udržet tempo a co nejlépe provést i taneční pohyby, se kterými se setkaly poprvé. Děkuji Simoně za to, že si o jarních prázdninách vzpomněla na svou základní školu a věnovala nám svůj čas.
ICH




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…