Hodiny hudební výchovy v posledním školním týdnu před Vánoci měly sváteční atmosféru. Žáci 4. A 5. tříd si zazpívali vánoční koledy u betléma na městském úřadě. V nezvyklém prostředí za doprovodu klavíru a dalších rytmických nástrojů zněly koledy slavnostně a netradičně. Všem se nám zpívání velmi líbilo.
Mgr. Martina Burdová a Mgr. Markéta Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…