Školní výlet 3. A a 3. B
Ve čtvrtek 9. června jsme navštívili zoologickou zahradu ve Dvoře Králové nad Labem. V prvouce jsem se učili o obratlovcích a bezobratlých, tak jsme si svoje znalosti mohli ověřit v praxi. Mezi zvířátky se nám moc líbilo, užili jsme si i na velkém dětském hřišti. Už se těšíme na další výlet.
Žáci 3. A a 3. B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…