Na měsíc leden nám připadlo znamení Kozoroha. S dětmi jsme si přečetly zajímavosti a báje, které se pojí se souhvězdím Kozoroha. Jelikož jsme byly v prosinci zaneprázdněny tvořením vánočních výrobků a výzdoby, tak jsme si až nyní doplnili okrajově některé informace o znamení Střelce. Na závěrečném shrnutí nových vědomostí si děti ztvárnily souhvězdí Kozoroha i výtvarně.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…