04.09. 2023

Zlaté srdce

V uplynulém školním roce se třídy 1. stupně zapojily do projektu Golden Heart, jenž realizovalo Centrum rozvoje charakteru ve spolupráci s Královéhradeckým krajem a Univerzitou Hradec Králové.

Smyslem aktivity bylo hledat a zviditelňovat projevy dobrého charakteru. Proto učitelé i žáci chodili celý rok s očima otevřenýma a snažili se najít děti se „zlatým srdcem“. Děti, které jsou vstřícné, ohleduplné a empatické. Děti, které chodí světem se „srdcem na dlani“. Na naší škole je jich spousta, ale vybrány a nominovány byly Nikolka Jansová, Natálka Kazinotová a Terezka Jetenská. Dívky obdržely dárkový set jako poděkování a ocenění něčeho, co by mělo být cílem každého člověka. Gratulujeme!

                                                                                                                     

Za 1. stupeň Šárka Špačková

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…