29.03. 2019

ZIMNÍ PĚTIBOJ ASPV - KRAJSKÉ KOLO - Hořice

  1. března proběhlo v Hořicích krajské kolo zimního pětiboje ASPV, kterého se zúčastnilo 11 žáků naší školy.

Výsledky:

Dohnal Dominik 5. místo

Chaloupek Jakub 7. místo

Archman David 8. místo

Švandrlík Jáchym 10. místo

Turynková Sára 7. místo

Borůvková Eliška 11. místo

Myšáková Monika 2. místo

Sajdlová Michaela 5. místo

Špačková Kristýna 7. místo

Bezdíčková Denisa 15. místo

Ryšková Julie 13. místo

Všem díky za reprezentaci školy a našeho města a také za to, že jste si o víkendu našli čas na sportování. Ještě jednou díky!

H.Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…