27.02. 2018

Zimní olympiáda ve 4.A a 4.B

Dne 9.2.2018 byly zahájeny zimní olympijské hry nejen v korejském Pchjongčchangu, ale i ve 4.A a 4.B. Společně jsme shlédli videa a prezentace týkající se dějiště zimních olympijských her, seznámili jsme se s jejich maskotem a druhy sportů, přečetli si slib sportovců, podívali jsme se do historie a zkusili jsme nahlédnout i do budoucnosti, kdo z našich sportovců uspěje. Abychom i my okusili pravé sportovní nadšení, uspořádali jsme velké olympijské klání. Běhali jsme na lyžích a stříleli, hráli hokej, skákali na lyžích a snowboardu, sáňkovali a na lyžích si zkusili i slalom. Že to nejde? Ale jde, mrkněte do naší školní fotogalerie. A kdo vyhrál? No přece všichni. Každý odešel s medailí a odměnou. Jak řekl zakladatel moderních olympijských her Pierre de Coubertin: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!“

Mgr. M. Šlajová, Mgr. N Kovandová + děti ze 4. tříd

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…