01.03. 2024

Zeměpisná olympiáda

Okresní kolo soutěže

Dne 21. února 2024 se 6 žáků naší školy zúčastnilo okresního kola zeměpisné olympiády  na Gymnáziu v Rychnově nad Kněžnou. Konkurence byla  vysoká. Soutěže se zúčastnilo 56 žáků z 8 ŽŠ a 2 gymnázií. Byli rozděleni do 3 kategorií: kategorie A – 6. ročník, kategorie B – 7. ročník a kategorie C – 8. a 9. ročník. Našim nejúspěšnějším reprezentantem byl: Vojtěch Seidl, který v kategorii A obsadil výborné 4. místo. Druhé místo a postup do kraje mu utekl o pouhé 4 body.

Ani ostatní žáci neudělali naší škole ostudu. Ve stejné kategorii  se Veronika Stojanová umístila na 9. místě z 20 účastníků a stala se úspěšnou řešitelkou. V kategorii B se Viktoria Pustovit umístila také na 9. místě a i ona je úspěšnou řešitelkou. Ve stejné kategorii Jana Krejsová obsadila 13. místo. V kategorii C se Ema Lohniská umístila na 10. místě z 20 účastníků a též úspěšnou řešitelkou. Ve stejné kategorii obsadila Kristýna Jaklová 19. místo.

Všem žákům chci poděkovat za velmi dobrou reprezentaci naší školy  mezi nejlepšími zeměpisci okresu.

Mgr. Luboš Voborník

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….