Jsme šikulové, proto jsme si vyrobili „středeční svačinku“ ve škole. Přinesli jsme si ovoce a zeleninu a toastový chléb se nám během chvíle přeměnil na různé obličeje, které jsme i pojmenovali, třeba rajčánek, oliváček, sýránek, okurkovník,…..
Všichni tak měli školní svačinku, která chutnala o to víc, že si ji každý udělal sám. Když budeme chtít překvapit rodiče, už víme, jak na to!
žáci 2. C, H. Dosedlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…