15.04. 2024

Zápis v duchu olympijských her

V letošním školním roce žije naše škola celoročním projektem Olympijský rok. Toto téma se promítlo i do zápisu do 1. třídy. Předškoláci plnili úkoly, ve kterých ukázali, co se spolu s rodiči a paní učitelkami v mateřských školách naučili.  Poznávali barvy na olympijských kruzích u Eiffelovy věže, přiřazovali stíny sportovcům nebo lovili sportovní potřeby. Pochlubili se i fyzickou zdatností a obratností při chůzi po laně a skákání po jedné noze. Od září se budeme těšit nejen na jejich další výkony, ale i na radost, kterou jim cesta za poznáním ve školních lavicích přinese.

Za vyučující 1. stupně zapsala Šárka Špačková

Více fotografií

Exkurze do ZOO Jihlava 1.C – 5.C

Návštěvy zoo patří mezi oblíbené výlety snad u všech dětí….

Olympiáda 2. stupeň

Dne 24. června se na naší škole konala netradiční olympiáda,…

Dopravní výchova na naší škole: Bezpečně na silnicích

Ve středu 26. června se na naší škole uskutečnila vzdělávací…