V letošním školním roce žije naše škola celoročním projektem Olympijský rok. Toto téma se promítlo i do zápisu do 1. třídy. Předškoláci plnili úkoly, ve kterých ukázali, co se spolu s rodiči a paní učitelkami v mateřských školách naučili. Poznávali barvy na olympijských kruzích u Eiffelovy věže, přiřazovali stíny sportovcům nebo lovili sportovní potřeby. Pochlubili se i fyzickou zdatností a obratností při chůzi po laně a skákání po jedné noze. Od září se budeme těšit nejen na jejich další výkony, ale i na radost, kterou jim cesta za poznáním ve školních lavicích přinese.
Za vyučující 1. stupně zapsala Šárka Špačková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…