Na začátku dubna se naše škola proměnila v pohádkové království, kam zavítali budoucí prvňáčci. Letošní zápis se nesl ve znamení oblíbeného Večerníčka. Děti čekala nejen kouzelná atmosféra, ale i spousta zábavných úkolů. Malí školáci poznávali postavičky z pohádek a plnili další dovednostní úkoly. Na každém kroku je kromě rodičů, provázely pohádkové bytosti- starší kamarádi z 5. třídy, kteří se nadšeně ujali svých rolí a malým návštěvníkům pomáhali na jejich pohádkové stezce.
Všichni malí hrdinové zvládli zápis na jedničku a na konci si odnesli nejen drobné dárečky, ale především spoustu zážitků a úsměvů. Už teď se těšíme, až se v září potkáme. Tentokrát už jako opravdoví školáci!
Za vyučující 1. stupně zapsala Monika Kovaříčková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…