5. duben byl pro mnohé předškoláky dnem velmi významným. Ve škole na pracovišti Komenského, byl připraven pro děti zápis v námořnickém duchu. Děti za doprovodu svých rodičů proplouvaly mezi jednotlivými úkoly. Zkusily si zachytat rybičky s číslicemi a písmeny, pohrály si se stíny mořských živočichů, spočítaly ptáčky a mraky nad pirátskou lodí. Některé děti nás mile překvapily hezkou básničkou či písničkou. Vše zvládly s námořnickou rozvahou. Těšíme se na společnou plavbu na cestě za poznáním.
Za vyučující 1.stupně zapsala Jana Havlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…