11.01. 2024

Zájezd na hory 7. ročník

Čtvrtek

Všechno má svůj konec, a tak i sedmácké hory dospěly do posledního dne. Pravda, sluníčko se poprvé tento týden schovalo za mraky, ale jinak to byl den plný zážitků. Celodenní výlet na lyžích - lyžování na Černé hoře, hřebenové přejezdy rolbou, sjíždění krásnou lesní cestou, oběd na horské boudě, lyžování v Peci pod Sněžkou - to byla mozaika posledního dne v Krkonoších. Ještě večer diskotéka, a pak už jen balení a cesta domů.

A jako perlička - sedmáci z Kostelce ve zpravodajství ČT! Jen dejte pozor, ať je nepřehlédnete!

A tak horám zdar a SKOL!

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…