Neděle a pondělí
Penzion U Veselých a sjezdovky ve Velké Úpě a Peci pod Sněžkou se staly na týden domovem našich sedmáků. Domovem zatím slunečným, mrazivým a zasněženým.
Všichni sjíždějí, trénují, učí se, užívají si sluníčka a sněhu. Ve zdraví a s dobrou náladou, mají se jednoduše "famfárově".
Podívejte se na první várku dokumentačních fotografií.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…