První den našeho londýnského putování je za námi. Zvládli jsme Westminsterské opatství, prošli jsme centrum s nejznámějšími památkami, nadšenci mají fotku u památníku 2. světové války a na závěr se svezli v London Eye.
Večer jsme si odpočali v hostitelských rodinách a těšíme se na zítřejší výlet do Windsoru a do Legoladu.
Posíláme pozdravy domů a máme se krásně.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…