Dne 2. 10. jsme se v rámci pracovní výchovy vydali na zahrádkářskou výstavu do Častolovic. Na výstavě jsme viděli převážně zahrádkářské produkty od pěstitelů- desítky odrůd jablek a hrušek, obrovské dýně, krásné jiřiny, begónie a chryzantémy či různě naaranžované stoly. Mohli jsme si prohlédnout domácí zvířátka a dokonce si pochovat krásné králíky.
Na konec jsme si prošli stánky a koupili jsme si nějakou drobnost. Výstava se povedla a moc se nám líbila.
Dívky z 6.A
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…