06.08. 2015

ZA BABIČKOU BOŽENY NĚMCOVÉ DO RATIBOŘIC

Dne 11. 6. 2015 se žáci 1.A a 4.B vypravili do Ratibořic. Tam je přivítaly postavy, důvěrně známé z knihy Babička. V zámku již čekal namyšlený komorník Leopold, vznešená paní kněžna a její schovanka, komtesa Hortenzie. Ve mlýně děti vyhlížel veselý mlynář s mlynářkou a houfem ratibořických dětí s jejich hrami, zpěvy a říkadly. Na Starém bělidle se žáci setkali s laskavou babičkou a vnoučaty. Pak ještě drobné dárky a s novými zážitky z pěkného výletu rovnou domů.

I.K.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…