25.07. 2017

Vzhůru na Potštejn

Do školy v přírodě se jezdí především za přírodou a čerstvým vzduchem. Děti z 5.A a 5.B si užily nejen to. Pět dní od 12. do16. června pobývaly v Letním táboře Železničář v Potštejně, který je umístěn v nádherném údolí řeky Divoké Orlice pod tamním hradem. Díky množství aktivit celý pobyt uběhl velmi rychle. Děti si užily sportovní aktivity, různé postřehové a orientační soutěže, turistiku, návštěvu Bubákova v zámku v Potštejně a místní vyhlášené cukrárny, mezitím zvládly splnit i všechny školní činnosti formou her. Byly to jedny z posledních společně strávených chvil před prázdninami a odchodem do šestých tříd, na které budeme vzpomínat. Milé děti, ať se vám všem v dalším školním roce daří!

vaše třídní učitelky M. Šlajová a N. Kovandová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…