V březnu vyhlásila Městská knihovna Karla Poláčka v Rychnově nad Kněžnou dětskou výtvarnou soutěž na téma „ Můj oblíbený hrdina z knížek“.
Žáci z 5.B se této soutěže zúčastnili. Při hodnocení vybírala porota z 200 prací od dětí různých kategorií. Máme radost, že naše dvě žákyně Tereza Bartáková a Marie Žampachová se umístily ve své kategorii na předních místech. Na slavnostní vernisáži jim bylo předáno ocenění a odměny.
Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…