Jsme na ledě!
První polovina roku je za námi a předává se vysvědčení. Část dopoledne netrávíme ve škole, společně si užíváme na Zimním stadionu v Rychnově nad Kněžnou.
Osmé třídy byly první, kdo vyzkoušel ledovou plochu. Sedmáci, šesťáci a nakonec i deváťáci je postupně vystřídali. Někteří obouvali brusle poprvé, jiní jako by se s nimi narodili. Tvrdost a pevnost ledu někteří zkoušeli častěji, než by si přáli, ale ani to jim neubralo na elánu v bruslení pokračovat.
Hodina na stadionu uběhla rychleji než hodina ve škole. Zvuk bruslí na ledě dozněl a nezbývá než poděkovat všem, kteří tento výjimečný den dětem zpestřili pohybem a radostí. Příští rok to zopakujeme.
Hana Drozdíková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…