31.01. 2024

Vysvědčení na bruslích

Jsme na ledě!

První polovina roku je za námi a předává se vysvědčení. Část dopoledne netrávíme ve škole, společně si užíváme na Zimním stadionu v Rychnově nad Kněžnou.

Osmé třídy byly první, kdo vyzkoušel ledovou plochu. Sedmáci, šesťáci a nakonec i deváťáci je postupně vystřídali. Někteří obouvali brusle poprvé, jiní jako by se s nimi narodili. Tvrdost a pevnost ledu někteří zkoušeli častěji, než by si přáli, ale ani to jim neubralo na elánu v bruslení pokračovat. 

Hodina na stadionu uběhla rychleji než hodina ve škole. Zvuk bruslí na ledě dozněl a nezbývá než poděkovat všem, kteří tento výjimečný den dětem zpestřili pohybem a radostí. Příští rok to zopakujeme.

Hana Drozdíková

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…