25.09. 2015

Výstava ,,Zámecké imaginárium“

V úterý 15. 9. 2015 jsme navštívili výstavu v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí s neobvyklým názvem. I výstava byla neobvyklá. Děti si totiž mohly všechny exponáty osahat a vyzkoušet. Prostřednictvím výstavy navštívily poetický svět kejklířů, komediantů, loutkářů a cirkusových tanečnic. Asi nejvíce si to užily s hypohledy a velikou skákací peřinou. Byl to pro všechny nevšední zážitek, a proto ji můžeme všem vřele doporučit.

  1. stupeň ZŠ Gutha – Jarkovského Kostelec n. Orl.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…