12.10. 2017

Výstava rybiček

18.září jsme jeli na výstavu rybiček se 4. B a 4. C. Šli jsme pěšky do Častolovic a tam jsme nastoupili do vlaku. Když jsme vystoupili z vlaku, šli jsme asi 5 minut a byli jsme na místě.

Dali jsme si svačinu a batohy odložili na hromadu. Byla to nádhera! Rybičky klidně plavaly-

-neonky, závojnatky, Nemo, Dory. V jedné místnosti byli papoušci, šneci, sarančata a kobylky.

Nejvíce mě zaujaly malé želvičky a jedna z nich měla dvě hlavy. Moc se mi tam líbilo.

Kája Motyčková, 4.A

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…