Ve čtvrtek 29.11.2012 byla naše třída 5.C v DDM na vyrábění svíček ze včelích plástů. Nejdřív paní Paulusová, která nás vedla, nahřála plásty a pak jsme je motaly s knotem až byla svíčka hotová.
Tak jsme si vyrobili celkem čtyři. Hotové svíčky jsme naaranžovali na papírovou destičku, zabalili do celofánu a nazdobili větvičkami a mašličkou. Domů jsme si odnášeli malý, ale krásný dárek. Bylo to moc hezké a líbilo se nám to.
Za 5.C
P. Čermáková, A. Rykrová. K. Koubová
Více fotografií najdete ve fotogalerii.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…