Abychom si kromě stříhání a lepení vyzkoušeli také práci s drobným nářadím, pustili jsme se do výroby dřevěné ,,rachtačky“. Na její výrobu jsme sbírali různě barevná víčka od piva. A pak už jsme jen měřili, řezali pilkou, brousili smirkovým papírem a zatloukali hřebíky. Rachtačky se povedly. Využili jsme je při hudební výchově k doprovodu různých písní.
4. C a D.Veiserová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…