Druhou květnovou neděli mají maminky svátek, a proto jsme si vybrali v DDM různé výtvarné dílny, abychom si pro ně vyrobili malý dárek. Někteří pletli z papíru, jiní drátkovali. Nejprve se zdálo, že to bude těžké, ale nakonec se všem podařilo uplést a udrátkovat krásná srdíčka nebo zápichy. Doufáme, že naše dárečky maminky potěší.
Za 1. stupeň Veiserová Da
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…