Školní výlet 1. B
V úterý 6. června se prvňáci vypravili na svůj první školní výlet do malebné obory nedaleko zámku Žleby. Manželé Pelikánovi připravili zajímavý a nabitý program, který všechny děti uchvátil. Viděly mláďata volně žijících zvířat a ukázku výcviku dravých ptáků. Mohly si pohladit ježka nebo podržet dravce na ruce. Velký zájem vzbudila lukostřelba. Nejúspěšnější lukostřelci si vysloužili malou odměnu. Radost udělalo i nedaleké dětské hřiště a nákup suvenýrů. Výlet se velmi vydařil.
Š. Špačková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…