
omluvte, prosím, dočasný výpadek ve vytápění budovy Komenského. Bohužel došlo k poruše kotlů. Pracujeme na odstranění závady, ale musíme čekat na to, až dorazí z Itálie těsnění, které na území ČR není! Trvá to již týden. Naštěstí, díky počasí, není situace kritická, ale je velmi nepříjemná, za což se omlouváme. Věřím, že v nejbližších dnech bude vše opraveno.
Děkuji Vám za pochopení
Mgr. Jiří Němec
ředitel školy
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…