Nejúspěšnější sběrači papíru, víček, pomerančové kůry i bylin si užili tradiční zaslouženou sběračskou odměnu- tedy výlet do Tonga a Mirakula. Oba výlety si děti užily do posledního okamžiku. Vyřádily se na atrakcích, soutěžily mezi sebou v netradičních sportovních hrách, vychutnaly si kouzelné chvíle plné legrace a dobrodružství. A proto do dalších let platí:
Nebojte se, děti, sběru,
máte výlet za odměnu!
Z.Barvínková, L. Ryšková, M. Kundrátová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…