Každý rok se těšíme na výlet na kolách. Konečně nastal den, kdy jsme se po škole všichni natěšeni sešli a vyrazili. Tentokrát jsme se ale rozdělili na dvě party. V úterý jela pátá třída a ve středu čtvrtá. Trasa byla stejná. První zastávka byla na výborné zmrzlině v Doudlebách nad Orlicí. Dál jsme šlapali směr Záměl, kde jsme měli další občerstvovací zastávku. Při zpáteční cestě jsme si pohráli na dětském hřišti. Celou cestu jsme oba dny sledovali počasí, protože nás strašila bouřka a velké černé mraky. Naštěstí jsme nezmokli a mohli jsme se radovat z příjemně stráveného odpoledne.
třída 4. C, 5. C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…