21.06. 2017

Výlet na kolách

Každý rok se těšíme na výlet na kolách. Konečně nastal den, kdy jsme se po škole všichni natěšeni sešli a vyrazili. Tentokrát jsme se ale rozdělili na dvě party. V úterý jela pátá třída a ve středu čtvrtá. Trasa byla stejná. První zastávka byla na výborné zmrzlině v Doudlebách nad Orlicí. Dál jsme šlapali směr Záměl, kde jsme měli další občerstvovací zastávku. Při zpáteční cestě jsme si pohráli na dětském hřišti. Celou cestu jsme oba dny sledovali počasí, protože nás strašila bouřka a velké černé mraky. Naštěstí jsme nezmokli a mohli jsme se radovat z příjemně stráveného odpoledne.

třída 4. C, 5. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…