08.06. 2018

Výlet na kolách a spaní ve škole

Jako každý rok i letos jsme vyrazili na výlet na kolách. Vyjeli jsme odpoledne od školy a po cyklostezce jsme dojeli do Čestic, kde nás čekala příjemná zastávka – výborná točená zmrzlina. Potom jsme pokračovali do Lípy. Tam měli bohužel zavřeno, ale to nám náladu nezkazilo. Chvilku jsme si odpočinuli a vyrazili zpět ke škole, kde nás čekal další program a sice ,, spaní ve škole“. Když jsme se ,,ubytovali“, čekaly na nás na hřišti různé soutěže – přelévání vody z kyblíčku za hlavou, odpalování míčku pomocí široké cvičební gumy, chytání balónků do kyblíčků nebo hra na zloděje kolíčků na prádlo. Večer nechyběla ani stezka odvahy. Některé maminky nám upekly moc dobré bábovky, koláče a různé buchtičky a čerstvé ovoce a paní školnice přichystala výbornou snídani. Všem moc děkujeme. Celý den jsme si náramně užili.

Za 3.C a 5.C Veiserová D. a Tichá V.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…