Dlouho očekávaný den našeho výletu nastal. S radostí jsme vyhlížel příjezd autobusu. Nastoupit a honem hurá směr Praha. V zoologické zahradě jsme nejdříve vyrazili na lední medvědy, žirafy a slony. Měli jsme štěstí, takže jsme měli možnost vidět malá slůňata zblízka. Cestou po zoo jsme si prohlédli vlky, papoušky, tygra, hady i malou gorilku. Bylo krásné počasí, takže jsme uvítali chládek v restauraci, kde jsme se občerstvili na další prohlídku. Snad největčí radost jsme měli z vystoupení lachtanů. ZOO jsme opouštěli příjemně unaveni a plní spousty krásných zážitků.
Žáci 3. C a 5. C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…