01.06. 2025

Výlet 8.A

Ve čtvrtek 29.5.2025 a v pátek 30.5.2025 proběhl školní výlet třídy 8.A. Stejně jako v loňském školním roce jsme ho strávili v Deštném v Orlických horách – tentokrát v penzionu Kőhler. Ubytování i strava – skvělé! Počasí se vcelku vydařilo, a i když občas sprchlo – náladu nám to nezkazilo.

Vše, co jsme si naplánovali, jsme uskutečnili. Ve čtvrtek – bazén v penzionu, vycházka do okolí a večer bowling ve Srubu Karolina. V pátek proběhl keramický workshop v keramické dílně paní Kopové, během kterého si děvčata i kluci vyzdobili zvolené hrníčky či misky. Ty jim budou po vypálení dovezeny a předány.

Výlet se vydařil a uvidíme, zda i příští rok se do Deštného ještě jednou nevrátíme….

PaedDr. Eva Voborníková

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…