14.06. 2019

Výlet

Prvňáci z pracoviště Komenského se vypravili na školní výlet do obory ve Žlebech.

Hned po příjezdu se děti seznámily se zvířaty, o která se v obůrce starají. Byla jim představena kolekce dravců a sov. Káně Harryho si vyzkoušely přivolat na ruku, což se všem velmi líbilo. Nemenší zájem však byl také o lukostřelbu či pozorování bílých jelenů. Celý program byl pestrý, vtipný a poutavý. V horkém letním dni se děti osvěžily v místním bufetu a pro radost si zakoupily drobné suvenýry. Už, už to vypadalo, že vše skvěle probíhá a směřuje k pokojnému návratu, kdyby se nám u Chrudimi neporouchal autobus…Téměř dvouhodinové zpoždění si ovšem prvňáčci dokázali také důkladně užít. Po procházce v parku se s chutí vykoupali v místním potoce, což se pro některé stalo nejlepším bodem celého výletu. Sláva, nazdar výletu a neplánovaným dobrodružstvím třikrát HURÁ!!!

Za první třídy Lucie Ryšková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…