Dne 18. května 2018 se konalo v Kostelci nad Orlicí okresní kolo ve vybíjené 1. stupně ZŠ.
Naší školu reprezentovali žáci i žákyně ze 4. a 5. tříd. Chlapci po „těžkých“ bojích obsadili 4.místo /bramborová medaile/. Děvčatům se podařilo porazit všechna dívčí družstva a získala titul Okresní přeborník a postupují do krajského kola, které se koná 25. května 2018 také v Kostelci nad Orlicí.
Jitka Kellnerová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…