31.05. 2022

Vybíjená - krajské kolo

Ve středu 18. května proběhlo v Kostelci nad Orlicí okresní kolo ve vybíjené. Po delší odluce způsobené proticovidovými opatřeními byl o tento turnaj velký zájem. Družstva byla rozdělena do čtyř skupin. Náš tým sestavený z žáků 5. tříd vyhrál svou skupinu a postoupil do dalšího kola. V krajském kole, které se hrálo opět v Kostelci nad Orlicí, náš tým hrál s velkým nasazením a nakonec obsadil hezké 3. místo. Dětem děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Libuše Chmelařová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…