27.05. 2024

VÍTĚZSTVÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V OKRESNÍM KOLE V MINIKOPANÉ

Velkého úspěchu dosáhl tým mladších žáků, kdy 23. 5. 2024 odcestoval na okresní kolo v minikopané do Rychnova nad Kněžnou, kde nenašel v žádném z hraných utkání přemožitele a postoupil do krajského finále, které se bude konat v Novém Bydžově.

Výsledky v základní skupině:
ZŠ KOSTELEC : ZŠ RYCHNOV JAVORNICKÁ 1:1
ZŠ KOSTELEC : ZŠ OPOČNO 1:0
ZŠ KOSTELEC : ZŠ VAMBERK 0:0

Ze skupiny postoupili naši žáci z druhého místa, kde je v semifinále čekaly doposud silné a suverénní Voděrady. V tomto utkání naši žáci zvítězili po heroickém výkonu 3:2 a postoupili do finále, kde na nás čekali žáci ZŠ Častolovice.

Ve finále jsme rozhodně nebyli lepším týmem a několik minut před koncem jsme inkasovali na 0:1 a náš tým měl necelé dvě minuty na vyrovnání. Povedlo se, jelikož náš tým vyvinul tlak na soupeřovu branku a po krásném zakončení Tadeáše Podstavka jsme vyrovnali utkání na 1:1.
Následoval penaltový rozstřel, ve kterém jsme zvítězili a zajistili si postup do finále krajského kola.
Celý turnaj provázela skvělá nálada a bojové nastavení všech žáků naší výpravy, kteří si tvrdě šli za svým cílem.
Chtěl bych poděkovat celému týmu za vzornou reprezentaci a popřát chlapcům mnoho zdaru na krajském finále!

Sestava: Žežule (B), Lingr, Fiala, Vídeňský, Svátek, Podstavek, Barvínek, Sládek, Kaplan, Kučera S., Kučera K.


                                                                                                                                                                     AP

Více fotografií

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….