Dvakrát do měsíce dostávají žáci v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol zdarma ovocný nebo zeleninový balíček. Ve čtvrtek 17.1.2019 měli žáci 1. stupně možnost ochutnat čerstvé šťávy z různého ovoce a zeleniny. Pracovníci firmy MK Fruit připravili dětem nejen tyto šťávičky, ale i výborné smoothie a mošt. Děti také poznávaly čichem např. skořici nebo badyán. Dozvěděly se, proč je důležité jíst hodně ovoce a zeleniny. Kdo dobře poslouchal, věděl v závěrečné soutěži správné odpovědi a dostal za odměnu jablko nebo kiwi.
pracoviště Drtinova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…