Ve středu 5. října proběhl na 1. stupni . Bylo to příjemné setkání s pracovníky firmy , která nám dodává do tříd .
Žáci dostávají jablka, hrušky, hroznové víno, švestky, banány mrkev, hrášek… ale také ovocné šťávy a pitíčka. Nejinak tomu bylo při tomto setkání, kdy děti ochutnávaly ovoce a vyráběly si svoji „ovocnou špejli“. Samozřejmě, že si ji potom s chutí snědly. Poté následovala ochutnávka ovocných a zeleninových šťáv, koktejlů, která všechny osvěžila.
Program splnil očekávání, byl věcný a velmi dobře připravený. Při návratu do výuky byla na dětech vidět velká spokojenost. J
za 1. stupeň ZŠ
Hana Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…