V tomto duchu se neslo letošní 1. setkání třídy 7. A s přáteli ze Semiramis. Ve středu 14.11.2018 nás přijeli navštívit noví lektoři Semiramis – Terka a Saša. Celý tříhodinový blok probíhal v uvolněné atmosféře, aktivity, s nimiž oba lektoři přijeli, byly velmi zábavné, ale i poučné – ať už to bylo kreslení dle nápovědy, nebo „třída na židlích“ a další. Třída oba lektory přijala velmi brzy za své a děti se Terky a Saši nebály zeptat nejen na profesní, ale i soukromé záležitosti. Ze sedmáků bylo cítit, že je zvolený program baví a nadšeně procházeli jednotlivými aktivitami. Skvělé bylo, jak se navzájem „hecovali“, pomáhali si, nenechali jeden druhého padnout.
Eva Voborníková, tř. učitelka
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…