26.11. 2018

Vím, že mi pomůžeš, když se topím…

V tomto duchu se neslo letošní 1. setkání třídy 7. A s přáteli ze Semiramis. Ve středu 14.11.2018 nás přijeli navštívit noví lektoři Semiramis – Terka a Saša. Celý tříhodinový blok probíhal v uvolněné atmosféře, aktivity, s nimiž oba lektoři přijeli, byly velmi zábavné, ale i poučné – ať už to bylo kreslení dle nápovědy, nebo „třída na židlích“ a další. Třída oba lektory přijala velmi brzy za své a děti se Terky a Saši nebály zeptat nejen na profesní, ale i soukromé záležitosti. Ze sedmáků bylo cítit, že je zvolený program baví a nadšeně procházeli jednotlivými aktivitami. Skvělé bylo, jak se navzájem „hecovali“, pomáhali si, nenechali jeden druhého padnout.

Eva Voborníková, tř. učitelka

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…