08.11. 2014

„Víčko k víčku pro Mišičku“

Chtěli bychom poděkovat všem studentům, dětem a lidem, ze ZŠ Kostelec Gutha-Jarkovského, kteří se zapojili do sběru víček pro Michalku.

Celkem se Vám podařilo nasbírat 122kg.

Vaší pomoci si velmi vážíme a jsme rádi, že jste si na Michalku vzpomněli a podpořili jste jí tak na cestě ke zdraví. Věřím, že nemoc, která Michalku trápí, brzy porazíme a bude se moct lépe pohybovat a třeba snad i chodit.

Víčka, která jste nasbírali, pomůžou opakovat léčebnou rehabilitaci v Klimkovicích a také pomohou při nákupu speciálních pomůcek, které pomáhají Míše lépe zvládat strasti nemoci. Každé víčko, které je v pytli, je pro nás nadějí, že se vše otočí k lepšímu. Nelze ani slovy vyjádřit, co pro nás Vaše pomoc znamená.

Děkujeme rodiče Michalky.

Informace o tom jak se Míše daří najdete na    

www.michalka-dmo.webnode.cz                                     

Ocenění žáků v Katedrále sv. Víta

Ocenění žáků v Katedrále sv. Víta

Ocenění žáků v Katedrále sv. Víta

Dne 6. prosince 2019 se konala slavnostní mše a předávání…

Certifikát dobrého anděla

Děkujeme jménem všech rodin, které se ocitly v těžké životní situaci vlivem vážného onemocnění.