Na první hodinu Přírodovědy jsme se přesunuli ze třídy do naší nové venkovní učebny na školní zahradě. Děti byly nadšené, probírali jsme živou a neživou přírodu, takže praktických příkladů jsme na zahradě objevili mnoho. Určitě využijeme tuto učebnu i v jiných předmětech. Venkovní učebnou jsme získali další možnosti ke zkvalitnění naší výuky.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…