Žáci 1. a 2. tříd se zúčastnili velikonočního vzdělávacího programu, který byl plný originálních aktivit s jarní tématikou. Srozumitelně bylo dětem předáno také pravé poselství křesťanských Velikonoc, které je hlavně o naději, o tom, že světlo je silnější než tma, radost je silnější než smutek a život je silnější než smrt.
Za vyučující zapsala Lucie Ryšková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…