Poslední den před velikonočními prázdninami navštívila třída I. B Dům dětí a pod vedením paní D.Paulusové vyráběla velikonoční výzdobu. Nejprve si děti vystřihly slepičku, kterou nazdobily a do ní posadily kraslici. Poté si z proutí vyrobily hnízdo pro ptáčka a do něj daly vajíčko.
Práce se všem vydařila a výrobky si děti odnesly domů na velikonoční výzdobu.
Z.Tomšová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…