Program pro děti z 1. stupně
V měsíci březnu absolvovaly všechny třídy 1. stupně velikonoční program pod vedením pana Víta Pospíšila. Děti se seznámily s historií tohoto svátku. Starší děti si během hry Bingo uvědomily, jakým způsobem se na Velikonoce připravují. Některé pomáhají plést pomlázky nebo barví vajíčka. Mladší děti pomocí obrázků sestavovaly příběh, který se o Velikonocích odehrál, nebo z kostek stavebnice stavěly město Jeruzalém. Dětem se program líbil.
Vyučující 1. stupně
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…