K velikonočním tradicím, zvykům a obyčejům patřilo i Velikonoční přání. Posílaly se pohledy svým blízkým a kamarádům, které v poslední době nahradily e-maily a zprávy SMS. Někde se doposud tato tradice dodržuje a proto jsme si v hodině Komunikace vyzkoušeli, jak přání napsat. Pohlednici s motivem Velikonoc jsme si nakreslili a své přání na ni napsali . Práce děti bavila a povedla se jim.
B.Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…