Při hodině výtvarné výchovy v 7.A jsme se pokusili ozdobit vajíčko voskovou technikou a vytvořit tak z něho velikonoční kraslici. Nejdříve jsme si pověděli něco o velikonoční tradici a připravili si návrh kraslice. Požadované barvy jsme rozehřáli nad svíčkou na lžíci a nanášeli je špendlíkem na vajíčko.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…